Podobne oferty
CITY-MS-275 -- || -- CITY-MS-323 -- || --3
56,60
9 699,65
Oferujemy do sprzedaży komfortowe, nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, położone w dzielnicy Zagórze w Sosnowiec, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Bora-Komorowskiego.
Najważniejsze atuty nieruchomości:
powierzchnia: 56,60 m²
mieszkanie gotowe do wejścia – bez dodatkowych nakładów finansowych(jedynie odświeżenie ścian)
komórka lokatorska w cenie
prywatne miejsce postojowe w cenie
nowa zabudowa, estetyczne i zadbane osiedle
Lokalizacja i komunikacja:
Ulica Bora-Komorowskiego to jedna z najlepiej skomunikowanych części Zagórza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się:
sklepy, restauracje i punkty usługowe
przystanki komunikacji miejskiej
szybki i wygodny dojazd do miast ościennych
Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Cena: 549 000 zł
(w cenie: komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe)
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację – to oferta, która łączy nowoczesność, wygodę i świetną lokalizację.
Zapraszamy do kontaktu i oglądania nieruchomości!
Przedstawiona propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny.
Biuro Nieruchomości świadczy odpłatną usługę pośrednictwa. Cena nieruchomości nie uwzględnia kosztów wynagrodzenia biura oraz opłat notarialnych.
Członek Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i BCK SPON w Katowicach.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA !!!
Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, obejrzeć daną ofertę lub poszukujecie mieszkania, A TO NIE SPEŁNIA PAŃSTWA OCZEKIWAŃ – prosimy o kontakt 666187389 email:biuro@nieruchomoscicity.pl
BEZPŁATNIE- dla naszych Klientów- pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Współpracujemy z profesjonalnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą w udzieleniu kredytu i załatwią za państwa większość formalności w bankach !!!
Nota prawna




